a فول آلبوم شهرام معصومیان - دانلود جدیدترین موزیک های ایرانی و خارجی
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دانلود جدیدترین موزیک های ایرانی و خارجی

WwW.3DaHa.Blogsky.Com

فول آلبوم شهرام معصومیان

بیوگرافی شهرام معصومیان

شهرام معصومیان در روز 28 مهر ماه در شهرستان ساری به دنیا آمد . وی دوران کودکی و مدرسه خود را در همان شهر گذراند و قبل از خدمت سربازی ، مدتی در عضویت تیم ملی کاراته ایران بود که در طی آن سالها به چندین مقام قهرمانی در رشته کمیته و همچنین مقام های مختلفی را در رشته کاتا بدست آورد.

شهرام معصومیان پس از اتمام خدمت سربازی برای ادامه درس به تهران آمد و درس و دانشگاه خود را با گرفتن مدرک لیسانس مهندسی صنایع (گرایش تکنولوژی صنعتی) به اتمام رساند.

شهرام که قبل از رفتن به دانشگاه تمرینات اولیه آواز و سلفژ را زیر نظر استاد خود آقای هملت خدادایان انجام داده بود ، پس از اتمام درس تمرینات حرفه ای خود را آغاز و چندی بعد به عنوان خواننده مهمان به گروه "پارت" پیوست.

شهرام در حالی که در عضویت این گروه بود ، بر روی آلبوم مستقل خود نیز کار میکرد و پس از جدایی از این گروه ، اولین آلبوم شهرام معصومیان تحت عنوان "پروانه وار" در سال 1382 با ترانه هایی از داوود بصیری ، علی فخاری ، فرزام فیض و با آهنگهایی از شاهین خسرو آبادی و تنظیم هایی مشترک از شاهین خسرو آبادی و شهرام معصومیان به بازارموسیقی ایران عرضه شد . دیری نگذشت که این آلبوم با اینکه اولین کار مستقل شهرام بود ، عنوان یکی از پرفروش ترین آلبوم های موسیقی را بدست آورد.

بعد از مدتی شهرام کار آلبوم دوم خود راشروع و در سال 1385 این آلبوم بنام "تو قسم خوردی به اشکام" با ترانه هایی از ناکتا یگانگی ، داوود بصیری و همچنین ترانه هایی مشترک از امین بامشاد و داوود بصیری باز هم با آهنگهایی از شاهین خسرو آبادی و تنظیم هایی مشترک از شاهین خسرو آبادی و شهرام معصومیان به بازارآمد .

فروش این آلبوم که با موسیقی و تنظیمهای مدرن و روز به بازار عرضه شده بود ، پس از چند ماه ممنوع و شهرام معصومیان ممنوع الکار اعلام شد. علیرغم اینکه این آلبوم فقط چند ماه در بازار بود باز هم جزو پرفروش ترین ها شد و پس از پخش میوزیک ویدیوی "بگو که یادته" رسما موضوع ممنوع الکاری اعلام شد و پس از گذشت چند ماه از این موضوع و همچنین پخش میوزیک ویدیو ها و مصاحبه های شهرام معصومیان از شبکه های ماهواره ای ، او تصمیم گرفت کار هنری خود را در خارج از ایران دنبال کند و به همین منظور به خارج از کشور رفت و در حال حاضر مشغول کار بر روی سومین آلبوم خود میباشد که به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

 


 

پسورد فایل فشرده: www.safalbum1.com

 

آلبوم پروانه وار

دانلود یکجا:   Server1   Server2    Server3


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

آلبوم تو قسم خوردی به اشکم

دانلود یکجا:   Server1   Server2    Server3